Nabídka kroužků na detašovaném pracovišti v Sousedíkově ulici pro rok 2023/24.

Sportovní kroužky budou doplněny na záčátku října!

Spolupracujeme s těmito kroužky, kde umožníme ve spolupráci se zákonnými zástupci jednoduché vyzvedávání dětí z družiny. Družinové děti se po skončení kroužku do školní družiny nevrací.

Školní sbor - Mgr. Radim Šlinc
Školní sbor povede náš učitel, který vyučuje hudební výchovu. Sbor je zdarma, bude 1x týdně a vystupuje na školních akcích. Zveme všechny děti se zájmem o hudbu, ale nejen ty.
Čas a termín sboru bude upřesněn. Přihlašování bude přes Bakaláře.

Agentrua Berukrouzky.cz
Nabídka kroužků v hlavní budově školy zde. Vybírat už místo ZŠ Elektra! Vyzvedávání u postranního vchodu ze školy.

Sporotvní kroužky - kroužkům umožníme vyzvedávání dětí v ŠD. Kdo nenavštěvuje ŠD a vyzvedávání z kroužku je u postranního vchodu do tělocvičny (nalevo od velkého hlavního vchodu do budovy).

Všeobecná sportovní příprava - Sparta Praha
Pondělí 16-17 - ve spolupráci s Association Club Sparta Praha z.s. pohybové základy pro děti prvního stupně - možnost přihlašování Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Míčové hry - se zaměřením na volejbal
Úterý 16-17 -  základy míčových sportů s pomalým zaměřením na volejbal. Association Club Sparta Praha + Lvi Praha - možnost přihlašování Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Parkour pro děti od 7 let
- Gymnastic Parkour Freerun Club - GPFC - https://www.parkourpraha.cz/
- každou středu od 16:00-17:00 a od 17:00-18:00 v malé tělocvičně
- od února 2023 plánujeme třídu od 18.00 do 19.30
- v letní sezóně probíhají tréninky na venkovním parkourovém hřišti ve volnočasovém areálu Colben centra (Kolbenova, Praha 9)
Tréninky jsou určeny pro děti začátečníky a mírně pokročilé a pokročilé v různých věkových kategoriích. Nejnižší věk dětí je od 7 let. Výuka je zaměřená na pohybový rozvoj dětí se základy gymnastiky a pohybové všestrannosti tak, aby postupně zvládli složitější parkourové prvky a různé triky jako salta a vruty.

Gymnathlon
čtvrtek 17.00 - 18.00  Gymnathlon je všestranný sportovní program zajišťující komplexní sportovní rozvoj dítěte. Jeho cílem je prostřednictvím hravých a metodicky promyšlených tréninků budovat u dětí lásku k pohybu a naučit je stěžejní dovednosti odpovídající jejich věku. Za tímto účelem je Gymnathlon rozdělený do 4 na sebe navazujících programů. Více informací zde.

Sportovní hry se zaměřením na basketbal -  pondělí od 16.00 - 17.00
Tel: 602 150 503 Ivan Zábranský, přihlašování zde.
Hledáte pro vašeho syna, nebo dceru vhodný sport a nemůžete se rozhodnout? Zkuste všeobecnou průpravu sportovních her se zaměřením na basketbal. Basketbalový klub BASKET SLOVANKA   ve spolupráci s vedením vaší školy otevírá kroužek  sportovních her pro chlapce a dívky 1.– 4. třídy ZŠ.

Florbal - Sparta Praha čtvrtek od 16.00 - 17.00
Kroužek florbalu na ZŠ Elektra pro kluky a holky!
Hledáš nevšední sportovní kroužek? Kroužek florbalu plný zábavy, soutěží a nových kamarádů je tu pro tebe! Nezáleží na tom, zda jsi začátečník nebo pokročilý, učíme se zábavnou formou, která tě bude bavit! Trénujeme každý čtvrtek od 16:00 do 17:00 v tělocvičně školy! Trenér vyzvedává děti z družiny. Přijď se zapojit mezi florbalisty, kroužek je počtem dětí omezen, proto neváhej a poběž! Florbalový kroužek pod záštitou florbalového klubu AC Sparta Praha!
Pro další informace a přihlášení na kroužek pište na:  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., volejte: 776723558
Těšíme se na tebe!

Knights Chanbara - úterý od 16.00 - 17.00
Chanbara je mladé sportovní odvětví vycházející z tradice japonského šermu. Jeho jedinečnost spočívá v jednoduchosti pravidel. V zápase proti sobě stojí dva soupeři vyzbrojeni obvykle stejnými zbraněmi, jejichž jediným úkolem je zasáhnout svého protivníka rychleji, než protivník zasáhne je. K boji se používají vzduchem měkčené zbraně, u kterých nehrozí zranění. Zahajujeme nově tréninky na ZŠ Elektře. Začátečnické skupiny trénují v úterý od 16:00 do 17:00 hodin. Tréninky probíhají v malé tělocvičně ZŠ Elektry. V případě, že potřebujete zajistit vyzvedávání z družiny, kontaktujte nás telefonicky nebo emailem, bližší informace zde.

TAEKWON-DO ITF Kroužek pro 1. pololetí nebude otevřen!

Děti 6 -12 let (přípravka), čtvrtek 17.00 - 18.00. Bližší informace na tel.:603246433, http://dangun.taekwondo.cz.
Škola Taekwon-do Dan-Gun patří mezi největší školy v České republice založena byla v roce 1991. Ve svých řadách má členy České reprezentace, mistry a vicemistry světa, mistry České republiky. Trénink dětí ve věkové kategorii 6-12 let je veden s ohledem na vývojové zákonitosti této dětské kategorie. Hlavní důraz je kladen na rozvoj všeobecné motoriky pohybu se zaměřením na taekwon-do formou zábavných cvičení a her. Začátek tréninků od 12.10.2023. Později je možné se přihlásit před každým tréninkem.

ZŠ a MŠ ELEKTRA