Dívčí fotbalový turnaj

Dne 14. 5. 2026 se naše žákyně z přípravné třídy, 1.A a 1.B zúčastnily dívčího fotbalového turnaje, který se konal na venkovním hřišti s umělou trávou ve sportovním areálu UNYP Aréna v Praze-Libni.

Naše škola postavila celkem tři týmy a děvčata si celý den naplno užila. Kromě samotných zápasů na ně čekala skvělá atmosféra, sportovní zážitky i podpora hráček akademie AC Sparta Praha. Každý tým měl svou patronku z řad sparťanských hráček, která dívky turnajem provázela, povzbuzovala je a byla jim po celý den velkou oporou.

Velkou radost holkám udělali také kluci z jednotlivých tříd, kteří přišli své spolužačky podpořit a po celý turnaj jim fandili.

Holky předvedly velké nasazení, týmového ducha a radost ze hry. Děkujeme organizátorům za krásně připravený turnaj a našim malým fotbalistkám za skvělou reprezentaci školy.