Krásné prázdniny a poděkování za uplynulý školní rok

Milí žáci, vážení rodiče a přátelé školy,

děkujeme vám za celoroční spolupráci, důvěru, podporu a všechny společné zážitky, které jsme během uplynulého školního roku prožili.

Všem přejeme krásné, veselé a především bezpečné letní prázdniny plné dobrodružství, nových zážitků, smíchu a chvil strávených s rodinou i kamarády. Ať si léto užijete naplno a v úterý 1. září 2026 se do školních lavic vrátíte plní energie a dobré nálady.

Krátké ohlédnutí za naší závěrečnou akcí „Plujeme na prázdniny“ najdete ve videu ZDE.

Budeme se na vás těšit opět v novém školním roce, kdy se společně pustíme do dalších výzev, objevů a zážitků.

Mgr. Irena Šípová, ředitelka školy
a celý tým Elektraparty