Loučení s předškoláky v MŠ Elektra

V MŠ Elektra proběhly krásné třídní akce „Loučení s předškoláky“, které byly spojeny s hudebním vystoupením všech našich dětí.

Děti si společně se svými paní učitelkami připravily pestrý program plný básniček s pohybem, tanečků a písniček v českém i anglickém jazyce. Každé vystoupení originálně představilo charakter jednotlivých tříd a neslo se v duchu rozloučení s našimi předškoláky.

Na závěr slavnostního odpoledne byli naši předškoláci odměněni za úspěšné zvládnutí předškolní docházky. Na památku obdrželi šerpu s nápisem „Předškolák 2025–2026“, inspirativní a motivační knihu „Srdce a hlava – příběh o přátelství“, reflexní placku a žlutý vak s logem školy. Dárky byly pestré a udělaly dětem velikou radost. Jejich nadšení a úsměvy byly pro nás tou nejkrásnější odměnou.

Společně jsme prožili krásná odpoledne plná radosti, emocí a hrdosti na šikovnost našich dětí. Děkujeme všem rodičům za jejich celoroční spolupráci, podporu a důvěru, které si velmi vážíme.

Našim předškolákům přejeme mnoho radosti, nových kamarádů a úspěchů při vstupu do prvních tříd. Milé Světlušky, Sluníčka a Hvězdičky, ať v první třídě záříte stejně krásně, jako jste zářily u nás ve školce.

Věříme, že na společně prožité chvíle v MŠ Elektra budou děti vzpomínat s láskou, radostí a úsměvem na tváři a že k nám jejich první krůčky za vzděláním budou navždy patřit.

S láskou a přáním všeho dobrého

Tým MŠ Elektra