informace o MŠ Elektra budou doplněny v průběhu dubna.

Pro školní rok 2024/2025 budou otevírány dvě třídy.

Zápisy k předškolnímu vzdělávání do ZŠ a MŠ Elektra se ve dnech 6. 5. od 13.00 - 18.00 a 7. 5. od 13.00 - 16.00  uskuteční v budově MŠ U Nové školy, ul. U Nové školy 637!!! Tuto variantu doporučujeme.

Žádost lze také doručit ve dnech zápisu prostřednictvím datové schránky fyzické osoby (žadatele) do datové schránky školy g729pt2 včetně všech příloh (doporučujeme naskenované dokumenty – v případě nečitelné fotografie budete požádáni o dodání jiné verze dokumentu).
Zaslat ve dnech zápisu e-mailem se zaručeným elektronickým podpisem a s přílohami v elektronické konverzi na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.,
Doporučeně Českou poštou včetně všech požadovaných příloh (ověřené kopie).

Veškeré informace ohledně zápisu do MŠ jsou zde.

Název školy: Základní škola a Mateřská škola Elektra, příspěvková organizace
                      zkrácený název: ZŠ a MŠ Elektra

Pověřený vedením Mgr. Jaroslav Sirotek, do termínu nástupu ředitele, který vzejde z konkurzního řízení
Adresa: Sousedíkova 1044/8, Praha 9 – Vysočany, PSČ 199 00